ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги громадян!


Орієнтовний перелік документів, необхідних для розгляду питання постановки на квартирний облік:


 

Центр естетичного виховання запрошує на онлайн -свято з нагоди Дня захисту дітей


Всім хто вважає себе дитиною або хоче поринути у атмосферу шаленого драйву! 1 червня о 11,00 відриття роботи фонтану у парку Свободи з музичним онлайн концертом виконавців творчих колективів центру естетичного виховання,  а також, 1 червня о 14.00  Центр естетичного виховання запрошує на свято присвячене Міжнародному дню захисту дитини, в режимі онлайн. Що треба зробити для участі:


 

Звіт Шосткинського міського голови за 2019 рік 

Сумигаз: чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото


Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити з галереї телефону.

 

 


 

Відбувся прес-тур в село Ображіївку


Відбувся прес-тур в село Ображіївку, учасники якого мали змогу познайомитися з цим населенним пунктом та вивчити його потенціал розвитку. Ображіївка - унікальне село, мала батьківщина аса-винищувача Другої Світової війни

І. М. Кожедуба.

Сьогодні тут не тільки турботливо зберігаються традиції, але й розвиваються різні сфери життя: освіта, медицина, культура. З великим завзяттям нащадки славного льотчика дбають про своє село і впевнені: "Все буде добре!". 

Інформація зі сторінки у Фейсбук міського голови Миколи Ноги.

 


 

Прямий ефір "Офісу розвитку громади" 26.05.20 

Прямий ефір "Офіс розвитку громади" - міський голова Микола Нога про перспективи розвитку Шосткинської територіальної громади


Прямий ефір "Офіс розвитку громади"  - міський голова Микола Нога про перспективи розвитку Шосткинської територіальної громади: 


 

До складу Шосткинської територіальної громади увійдуть всі населені пункти міста та району!


"20 травня 2020 року Кабінет міністрів України затвердив перспективний план територіального устрою Сумської області. В ньому передбачено Шосткинську територіальну громаду в складі всіх населених пунктів міста та району. Повернуті Вовнянська і Глазівська сільські ради, які раніше передбачались планом в складі Зноб- Новгородської громади. Висловлюю слова вдячності всім хто наполегливо працював над цим питання багато місяців. Це перш за все районна рада і адміністрація, сільські голови і сільські ради, міськвиконком, всі жителі міста і району. Це ще один крок до світлого майбутнього Шосткинщини! Попереду напружена робота над новими кроками!"  Про це повідомляє міський голова  Микола Нога у Фейсбук.


 

Порядок встановлення факту народження на тимчасово окупованій території АРК Крим та м. Севастополя»


18 травня  в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановується пам'ять жертв депортації кримських татар. У рамках відзначення пам’ятного Дня фахівці Шосткинського місцевого центру безоплатної правової допомоги інформують про особливості встановлення факту народження на тимчасово окупованій території Порядок АР Крим та м. Севастополя. 


 

З нагоди Дня Перемоги в Шостці відбулось покладання квітів до Вічного вогню


Покладання квітів до меморіалу Слави.  Вклоняємося всім, хто наближав Велику Перемогу!

3    4    5    6    7    8    9    10    11

 


%custom closeLinks()